eConsul. Легкий доступ до українського паспорта

 US   UKR

eConsul – новий проект Razom IT, в рамках якого разом з українськими консульствами ми впровадили онлайн платформу, де ви маєте можливість знайти все необхідне для подання форми заявки на отримання нового українського паспорта онлайн та обрати дату та час візиту до консульства.

 

Ласкаво просимо в XXI століття – час, коли все (або майже все) можна знайти та зробити в Інтернеті, натиснувши кнопку миші. У такій реальності жоден уряд не може дозволити собі відставати, саме тому електронні урядові платформи (такі як eGov) запроваджуються по всьому світу, вдосконалюючи надання різноманітних послуг для громадськості.

 

«Разом» раді співпрацювати з українськими консульствами у наданні корисної інформації онлайн тим, хто планує поновити або подати заявку на новий біометричний український паспорт. Відтепер через Інтернет українці можуть забронювати зустріч у консульстві на певну дату та час, заповнити анкету заздалегідь та прийти до консульства лише на 5-10 хвилин, щоб здати відбитки пальців та зробити фотографію. Більше не потрібно проводити години у черзі – ви маєте можливість бути підготовленими заздалегідь та прийти в обраний вами час, зберігаючи дорогоцінні хвилини собі та консульству.

 

Проект розпочався з Генерального консульства України в Нью-Йорку, де система бронювання електронних заявок стала доступною 12 грудня 2017 року. Протягом першого місяця після запуску понад 400 українців успішно забронювали зустріч у консульстві в Нью-Йорку за допомогою нової платформи. Побачивши ефективність та популярність системи, консульства в Чикаго та Дубаї також долучились до платформи, і станом на січень 2018 року електронна система бронювання вже працює в обох цих містах. Ще два консульства – у процесі впровадження системи електронного бронювання зустрічей. Отож, слідкуйте за новинами, і ми повідомимо про долучення нових консульських установ.

 

Особлива подяка неперевершеним волонтерам – Любі Шипович та Даші Озимко – за великий вклад часу та праці у цей ІТ-проект «Разом». Проект eConsul є ще дуже молодим, а сама платформа ще в процесі розробки та постійного вдосконалення.

 

Ви можете знайти інформацію про необхідні кроки для подання заявки на оформлення паспорта та бронювання зустрічі, перейшовши за відповідним посиланням:

 

Нью-Йорк – https://nypassport.net/

Чикаго – http://uacc.us/

Дубай – http://dubaipassport.org/

 

Ми дуже вдячні консулам України в Нью-Йорку – Мирославу Кастрану та Володимиру Кравцову, в Чикаго – Ларисі Герасько, та в Дубаї – Олександру Балануці за плідну співпрацю і за те, що побачили потенціал і працюють над покращенням досвіду українців за кордоном.

 

Отже, ласкаво просимо до епохи електронного уряду та онлайн бронювання! Використовуйте платформу для поновлення власного паспорта та розповсюджуйте новину серед української діаспори, щоб зробити наше життя трохи легшим та комфортнішим./* */