Під час робочого візиту до Львівської області міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна відвідала волонтерів «Razom for Ukraine». Вона оглянула склад, обговорила стратегію подальшої співпраці благодійного фонду та міністерства, допомогла скласти аптечки для бійців на фронт та поспілкувалася з військовими, які саме приїхали забирати допомогу на Донеччину.
Юлія Лапутіна також вручила подяки для волонтерів «RAZOM» (молодшій з яких, Соломії, всього 5 рочків). А також вручила коїн Мінветеранів виконавчій директорці фонду «Разом для України» Евеліні Курілець.
![](https://www.razomforukraine.org/wp-content/uploads/2022/09/305308600_389128140066018_6003465726366493492_n-1024x683.jpeg)
«Razom for Ukraine» активно співпрацює з Мінветеранів протягом останніх чотирьох років. Зокрема, у напрямках підтримки підприємницьких ініціатив, сприяння ІТ-освіті, забезпечення засобами тактичної медицини та зв’язку, психологічної підтримки ветеранів та ін.
«Ми давно співпрацюємо з фондом, і наше співробітництво завжди ефективне та приємне, – звернулася Юлія Лапутіна до волонтерів. – За цей час ми стали добрими друзями. Ви докладаєте неймовірних зусиль до підтримки української армії та нашої перемоги. І за це ми безмежно вдячні вам. Разом переможемо!»
Команда «RAZOM» щиро вдячна Мінветеранів за постійну підтримку та результативну співпрацю, яка направлена на пришвидшення перемоги України. РАЗОМ зможемо!
![](https://www.razomforukraine.org/wp-content/uploads/2022/09/305202057_389127823399383_3085774400540406245_n-1024x683.jpeg)